ROVNÁ 111, 386 01 ROVNÁ u StrakonicKřivan           602 648 501
Dobeš           606 603 885
Odtah Křivan  606 671 977

Pneu

Přezouváme, vyvažujeme a opravujeme pneumatiky na vozidlech typu: SUV, Osobní, Dodávkové Více

Geometrie

Geometrie kol je jednou z nejdůležitějších věcí ovlivňující řízení vozidla, opotřebení pneumatik a komfort jízdy. Pro měření geometrie náprav a její seřízení používáme špičkový přístroj zn. HUNTER (ProAlign). Více

Oleje

Motorové oleje promazávají jednotlivé části motoru, čímž jej chrání a zajišťují mu delší živostnost. Proto je třeba pravidelně navštěvovat servis a olej si nechat vyměnit. Nabízíme kvalitní oleje značek SHELL, TOTAL a CASTROL.
Více

Plnička automatických převodovek

Mezi vybavení našeho servisu patří i automatická plnička automatických převodovek (2F ATF KAMBIO Fully Automatic) evropské kvality. Výměna oleje v automatické převodovce je plně automatizovaná operace. Plnička oleje automatických převodovek slouží také k proplachování a čištění od usazenin. Výměna oleje v převodovce je vhodná po 60 - 80 000 najetých kilometrech. Odstranění opotřebovaného oleje prodlužuje životnost převodovky a přispívá k plynulému řazení.
Více

Pneu + Geometrie


Nabízíme špičkovou technologii na měření geometrie od fy HUNTER (ProAlign) a fy CEMB , která dodala vyvažovačku a zouvačku kol automobilů. Provádíme bezchybnou a kvalitní práci.